Не сакурами єдиними…

Якщо ви вже втомились від 10-поверхівок навколо і прагнете відчути незабутні емоції та наповнити свої сторінки в соцмережах яскравими фотографіями, не гайте часу – мандруйте рідними просторами: в Україні можна помилуватися квітковими полями і навіть квітучими деревами. Започатковуємо нову розважально-пізнавальну рубрику – Flombu-гід. Сподіваємось, Вам вдасться скористатися нашими оглядами.

Можливо, Ви вже встигли побувати у Львові на зимові свята та, плануючи літній відпочинок, приглядаєтесь до узбережжя Чорного моря. Та поки надворі весна, пропонуємо вам список місць, де незабутні враження вам подарує цвітіння рослин.

Отож, Flombu-ґайд мандрує Україною. Ви з нами?

сакури в ужгороді

Сакура

Де: Закарпатська область, м. Ужгород та Мукачево

Коли: середина квітня-середина травня

Якщо в Мукачево сакури почали висаджувати в часи незалежності нашої держави, то ужгородські дерева завезли ще у 20-му столітті і продовжують висаджувати щороку нові. Не таємниця, що туристичний «бум» тут припадає саме на цвітіння сакури, а саме – на квітень-травень. Тому радимо заздалегідь подбати про бронювання готелю чи апартаментів та квиток на потяг.

долина нарцисів хуст

Нарциси

Де: Закарпатська область, м. Хуст

Коли: початок травня

Якщо ми вже на Закарпатті, то пропонуємо ще одну квітучу місцину – місто Хуст, неподалік від якого знаходиться заповідна зона під охороною ЮНЕСКО – долина нарцисів. І стримайтеся, щоб не прилягти на ту поляну для селфі чи просто фото на пам’ять у морі нарцисів. Вхід на територію платний – 30 грн.

крокуси на закарпатті

Шафран

Де: c. Уклон (Свалявський район), селище Колочава, дендропарк “Березинка”, заповідне урочище Боржава (Берегівський район)

Коли: кінець березня-кінець квітня

Ранньою весною, коли сходить сніг, упродовж 2-3 тижнів можна побачити цілі поля занесених у Червону книгу рослин – шафрану. Тільки давайте домовимось – не зривайте ківток, лише фотографуйте та насолоджуйтесь ароматом.

підсніжники ічнянський національний парк

Підсніжники та проліски

Де: Ічнянський національний парк, Чернігівська область

Коли: кінець зими

Тут нам складно визначити терміни цвітіння квітів, адже зима щороку закінчується у різний період, тому щойно побачили теплі весняні проміння, – бігом в Ічнянський національний природний парк. Крім вказаних, тут також багато інших цікавих і рідкісних квітів, тому обережно – дивіться під ноги. І не забувайте берегти природні ресурси України, адже квіти, занесені у Червону книгу, зривати заборонено.

тюльпани в україні

Тюльпани

Де: дендропарк у Кропивницькому, тюльпанове поле у с. Мамаївці (Чернівецька область), поле у селищі Любимівка (Херсонська область)

Коли: середина квітня-середина травня

Поки Нідерланди на карантині, а виставка тюльпанів на Співочому полі в Києві вас не вражає, як і букети, подаровані коханою людиною, саме час відвідати цілі поля, засаджені тюльпанами. Враження на все життя – гарантовані.

Поки що це все. Ми вже пакуємо валізи, радимо вам робити те ж саме. І не забувайте шанувати природу та отримувати задоволення від подорожей Україною. Ми б вас обійняли, але ми – просто текст у публікації. Та й зараз карантин…

Очікуйте на наші нові ґайди про ТОП-місця для відпочинку в Україні і радійте весні.